رفتن به مطلب

Amirmahdi

کاربر عضو
 • تعداد ارسال ها

  3
 • Points

  112 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  3

آخرین بار برد Amirmahdi در 25 بهمن 1396

Amirmahdi یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

درباره Amirmahdi

 • درجه
  کاربر تازه وارد
 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. Amirmahdi

  کافه پیانو

  نام کتاب: «کافه پیانو» نویسنده: «فرهاد جعفری» زبان اصلی: فارسی ناشر: چشمه خلاصه کتاب: این کتاب اولین بار در سال ۱۳۸۶ توسط نشر سرچشمه چاپ شده‌است. این کتاب که اولین نوشتهٔ فرهاد جعفری است به صوریکه در تابستان 1388 به چاپ 25 ام رسید. داستان به صورت اول شخص روایت می‌شود. اکثر شخصیت‌های داستان واقعی هستند مانند راوی که خود نویسنده می‌باشد، گل‌گیسو دختر نویسنده و همایون دوست نویسنده. و به همین صورت بیشتر اتفاقاتی که در کتاب می‌افتد منشا حقیقی دارند. هر فصل کتاب مشتمل بر روایت اتفاقاتی است که در بازهٔ زمانی کوتاهی (در حد یک‌روز) برای راوی اتفاق می‌افتند. «کافه پیانو» ، داستانِ آدمی‌ست که برای خودش کافه‌ای زده تا بتواند همه مهریه زنش را جور کند و در نهایت آسودگی و آرامش بتواند کنار پنجره کافه‌اش بنشیند و خیابان را ببیند و سیگاری بگیراند،‌ یا پیپ خوش‌دستش را روشن کند و بوی خوش توتون را در هوا پراکنده کند و حواسش به درخت‌ها و پرنده‌ها باشد و اگر خیال می‌کنید که این کافه‌چی آدم بدی‌ست، سخت اشتباه می‌کنید، چون یکی از خوب‌ترین آدم‌هایی‌ست که تا حالا در دنیای داستانی سروکله‌اش پیدا شده و چرا یک نویسنده نه‌چندان موفق، یک سردبیرِ سابقِ نشریه‌ای ورشکست‌شده، یک پدر مهربان و یک همسر غرغروی سیگار بدست که علاقه بی‌حدی به «ناتور دشت» و «جی. دی. سالینجر» دارد . لینک دریافت: برای دریافت از اینجا اقدام کنید.
 2. Amirmahdi

  دیگرسو

  کتاب دوم:بذر های قیام نویسنده:براندون مول خلاصه ای از کتاب: جیسون به دنیای خودش بازگشته است. ديگرى خبرى از مالدور، خطرات پيش‌بينى نشده و خدمتگزاران مخوفش نيست. اما تمام حواس جيسون به ليريان و پيدا كردن راهى براى بازگشت دوباره به آنجاست. او از رازى سر در آورده كه دانستنش براى راشل و دوستان ليريانى‌اش حياتى است. رازى كه براى مقابله و ايستادگى در برابر امپراتور بايد برملا شود. بعلاوه بايد معبر خروج به دنياى خودشان را به راشل نشان دهد. از طرفى راشل توانمندى تازه‌اى در خودش يافته است، و بقيه به دنبال راهى براى اتحاد نيروهاى مخالف مالدور مى‌گردند. آيا جيسون موفق مى شود باز هم به ليريان بازگردد و خودش را در دل خطر بيندازد؟ نقش راشل و جيسون در قيام نوپا عليه مالدور چيست؟
 3. Amirmahdi

  دیگرسو

  مجموعه دیگر سو کتاب اول:دنیای خالی از قهرمان نویسنده:براندون مول خلاصه ای از کتاب: جیسون واکر آرزو داشت زندگی پرهیجان و غیرقابل پیش بینی ای در پیش رو داشته باشد اما فکر نمیکرد خواسته اش برآورده شود و با افتادن در استخر اسب آبی باغ وحش راهی دنیای دیگری شود. لیریان،دنیایی که برای جیسون کاملا ناآشنا بود. راشل دختری که او نیز ناخواسته پا به دنیای لیریان گذاشته،به قصد یافتن راهی برای بازگشت به خانه با جیسون همراه میشود. این دو در این مسیر با حوادث، خطرات و لحظاتی پر هیجان و پرمخاطره روبرو میشوند. آیا آنان میتوانند از سیطره امپراتوری سیاه جادوگر مالدور بگریزند و معبری برای بازگشت بیابند؟؟
×