رفتن به مطلب

just draco

کاربر عضو
 • تعداد ارسال ها

  36
 • Points

  22 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد just draco در 10 مهر 1395

just draco یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

3 دنبال کننده

درباره just draco

 • درجه
  اسلیترین
 • تاریخ تولد 9 آذر 1292
 1. just draco

  فن فیکشن فوق العاده بی نام و نشان

  این فن فیکشن زیباترین و بهترین فنی هست که خوندم !!! واقعا ارزش خوندن داره و هرکی نخونه نصف عمرش بر فناست !!! '> اما پایان داستان بسیار بده !!! :(
 2. just draco

  لولو خوره تون چه شکلیه؟؟؟؟؟؟

  دقیقا بعد از اون سوسک
 3. just draco

  کدام شغل؟

  1- خیلی دوست داشتم رئیس سازمان اسرار باشم ! 2- کار آگاه 3- رئیس هاگوارتز + واقعا من خیلی کم توقع ام !!!
 4. just draco

  کدوم سالن؟؟؟؟

  اسلیترین 1- رنگ سبز و نقره ای ترکیب خیلی باحالیه ! 2- یک جای دنج و ساکت و مرموزه ! و من عاشق این جور جاهام !! 3- زیر دریاچه بودن هم یک احساس خوبی هست ! مثلا فرض کن موقع خواب صدای آب رو بشنوی !!
 5. just draco

  برترین و بدترین

  برترین : به نظرم هلنا بود ! واقعا محشر بازی کرد ! اصلا انگار خود بلاتریکس بود ! البته دو قلو های فرد و جرج هم خوب بودن !!! و صد البته تام فلتون و مخصوصا بچگی هاش ک عالی نقش دراکوجون رو بازی کرد !!! '> راستی آلن ریکمن هم عالی بازی کرد ! بدترین : بانی رایت !! افتضاح بود اصلا ......... :ymsick: دوم هم نارسیسا بود !! من یکی از چراهای بزرگ زندگیم اینه ک نارسیسای کتاب به اون خوشگلی چ وجه اشتراکی با این بازیگر داره ؟ :ymsick: وقتی نگاش میکنم علاوه بر اینکه احساس تهوع میکنم فکر میکنم مامان بزرگ دراکویه به جای مامانش ! :ymsick:
 6. just draco

  طرفداران دراکو مالفوی

  اصلا میشه یک جا حرف از دراکو نباشه و اسم من ندرخشه ؟ من پایه اصلی اینجام !!!!! شک نکنید !!! بایت کیفیت ناجور عکس عذر میخوام !!! نمیدونم چرا اینجوریه !!! ولی خودم این عکس رو خیلی میدوستم !!! '>
 7. just draco

  کتاب یا فیلم؟

  صد در صد کتاب !!! درباره فیلم ها انگار کارگردان ابله جو زده شده و کتاب ها رو گذاشته کنار و از تخسل خودش شروع کرد چرت و پرت سر هم کردن ! این وسط به خاطر اینکه زیاد ضایع بازی درنیاره یک نیم نگاهی هم به کتاب انداخته ! وگرنه اگه به اون بود تا اسم شخصیت ها رو هم عوض میکرد ! آخ ک چقد من حرص خوردم !!! البته فیلم اول و دومش قابل تحمله ولی بقیه اش نه !
 8. just draco

  دلنشین ترین دیالوگ ها...

  همه کتاب یک طرف و این دیالوگ یک طرف !!!! - بعد از این همه مدت ؟ - همیشه
 9. just draco

  نظرتان درباره فیلم زن سیاه پوش

  خب من ک خیلی خیلی از این فیلم خوشم اومد ! اولا عاشق فیلم های ترسناکم ! البته نه از این دیوونه بازی هایی ک فقط بلدن خون و خونریزی راه بندازن و روی اعصاب و روان آدم چهار نعل برن ! از فیلم های بدون خون ریزی ولی ترسناک به شدت خوشم میاد ! بعد از حلقه این دومین فیلم ترسناکی بود ک عاشقش شدم ! باید بگم دنیل توی این نقش خوب ظاهر شد و ثابت کرد ک میتونه بازیگر خوبی بشه !!! فیلم هم ک واقعا هم از لحاظ صداگذاری و افکت و کارگردانی و ... به نظرم خوب بود و حداقل تونست قلب من یکی رو بیاره تو دهنم ! مخصوصا جایی ک دنیل خواب بود روی صندلی و روح زنه داشت از پشت بهش نزدیک میشد ! وقتی دستش را به شونه دنیل نزدیک کرد من ک غش کردم یا اونجایی ک دنیل توی اتاق آخر راهرو هست و یک دفعه شمعا خاموش میشه و روح زنه حمله میکنه به سمن دنیل ! اونجا هم من سکته کردم ! در کل از 10 امتیاز من 10 کامل رو به این فیلم میدم ! هرکسی هم ک ندیده توصیه میکنم حتما بره تهیه کنه و ببینه ! پشیمون نمیشه ! البته به شرط اینکه از ترسناک بازی خوشتون میاد !!!
 10. just draco

  لذت بخش ترین و تلخ ترین لحظات فیلم

  لذت بخش ترین : مرگ بلاتریکس ! با اینکه مردنش کمی چرت بود ولی خب همین ک مرد من تا سه روز جشن و سرور داشتم ! و همچنین تو سری اسنیپ به رون ! اونجایی ک با کتاب میزنه تو سر رون !!! و همین طور صحنه ای ک هری داره به چو نگاه میکنه و آب توی دهنش میریزه ! کلا صحنه های ضایع شدن هری !!! تلخ ترین : مرگ دامبلدور و فرد و لوپین و تانکس !!!! مخصوصا به خاطر مرگ لوپین و تانکس ک اشکم دراومد !
 11. just draco

  کدام یک از کتاب های هری پاتر بهتر بود؟

  خب به نظر من : 1- شاهزاده دورگه '> 2- سنگ جادو کتاب شاهزاده رو برای این دوست دارم چون شخصیت دراکو جونی خیلی پر رنگ شده بود و من به شخصه عاشق اون شخصیت مرموزش شده بودم !!! اصلا نمیدونید با چ هیجانی این کتاب رو خوندم !! '> هیچ وقت شخصیت دراکو رو اونجوری ندیده بودم و برام بسیار جذاب بود ! کتاب سنگ جادو رو هم برای این ترجیح میدم به بقیه کتابا چون ورود من به این دنیای جادو توسط این کتاب بود ! و کلی خاطرات خوب از خوندنش دارم ! مخصوصا اون زمان ک بچه بودم و عاشق این تخیل بازی ها !!!
 12. just draco

  امتیاز به بازیگران هری پاتر

  1.رابی کالتران(هاگرید): 10 2.مگی اسمیت(مگ گونگال): 1000 3.بانی رایت(جینی ویزلی): 0 :ymsick: 4.رالف فاینس(ولدمورت): 3 5.برندن گیلسون(مودی): 8 6.الیور فلیپس(جرج ویزلی): 10 7.جیمز فلیپس(فرد ویزلی): 10 8.ناتالیا تنا(تانکس): 9 9.جرج هریس(کینگزلی): 9 10.دیوید تیولس(لوپین): 10
 13. just draco

  به امضای نفر قبلیت امتیاز بده

  اون آدرست خیلی باحاله آبجی ! 9 از 10
 14. just draco

  نفر قبلیت چه گروهی میره

  به احتمال 80 درصد -----> گریفیندور به احتمال 20 درصد -----> هافلپاف + نظری بس کارشناسانه !!!!
×