رفتن به مطلب
AMIIIIR

اولین شماره نشریه کافه خیال منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

بـــــــه نــــــام خـــــدا

 

سلام و درود به شما دوستان و همراهان کافه خیال
خدارا شاکریم که این فرصت را بر ما ارزانی داشت تا بتوانیم خدمتی هرچند کوچک برای شما دوستان عزیز انجام دهیم.
کافه خیال حاصل فعالیت های گروهی تک تک اعضا میباشد و از تک تک کافه چی ها برای تلاش و کوششان تشکر کنم.
هدف ما از ایجاد و ساخت کافه خیال در وحله اول سرگرم کردن شما دوست دارن ژانر های فانتزی میباشد.
ما قصد داریم تا با گرداوری مطالب و مباحث مختلف و همینطور اخبار و مسائل ریز و درشت شما را از حال و هوای دنیا های فانتزی با خبر کنیم.تا شاید کمکی کرده باشیم به شما .
تمام سعی و هدف دوستان و اعضای کافه خیال در بخش های ذکر شده این است که شما با خواندن کافه خیال ساعاتی مشغول شده و از خواندن آن لذت ببرید.صد البته اهداف آموزشی و اطلاع رسانی نیز در کافه وجود دارد.
ما در اولین سری از کافه خیال سعی کرده ایم تا بهترین اخبار و مطالب را برای شما گرداوری کنیم.
در آخر از اینکه با ما همراه هستید سپاس گذاریم و امیدواریم با خواندن این نشریه و نقدُ و تفسیر آن ما را در جهت پیشبرد هرچه بهتر آن یاری کنید.
بدانید که ما از انتقاد های شما می آموزیم و از تشویق های شما روحیه میگیرم.
با تشکر از همه شما دوستان عزیز
برای دریافت نشریه اینجا را کلیک کنید

نشریه وب سایت آزکابان | طرفداران هری پاتر و ادبیات فانتزی

کافه خیالبرای مشاهده ی article اینجا را کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب سلام!

وعده ای داده ببودیم برای نقدی بسی بلند بالا در بر گیرنده ی همه پارت های این محصول.امدیم نقد کنیم :|

اول در مورد گرافیک:خب اقا فوق العاده خوشگل جیگر شده بود :D بسیار تمیز و مرتب و این صحبتا...اما!

بعضی بخش ها اعم از:باز هم تبدیل شوندگان(نمیدونم چه اصراریه متن حتما رو اون تصویر بیقته اخه؟-___-)-باز هم تور های هری پاتر-نویسنده های زن با نام های مردانه را بشناسید(که چشم در اومد خدایی-___-)و انتقامی از جنس نفرت عسل.  تو این قستما رنگ متن و اون عکس پشتش اصلا بهم نمیخورد.و چه خوبه برای بهتر شدن کار به این نکته توجه بشه.اما در کل خیلی ایده ی خوبی بود که از تصاویر برای پس زمینه استفاده کردید.

حالا در مورد مطالب.

محتوا که عالی و کاملا معلوم بود که چقدر زحمت کشیده شده براش.اما بازم در مورد نظم مطالب...ببین این طوریه:سخن سردبیر- 9 صفه خبر- داستان عسل -خبر- مصاحبه سید- طنز- خبر- پاترمور- خبر- داستان پارسا - نقد -داستان راهین- اوا- کمیک. :|

خب ببین اول اینکه فقدان دسته بندی اخبار دیده میشه.درسته اخبار رو کنار هم گذاشتید اما اون خبر هایی که مربوط به سایت دوران و انجمن راوی بود،چه خوب میشد بخشی از اخبار،مثلا یه زیرمجموعه ای از اخبار به این دسته از خبر های مربوط به سایتای دیگه اختصاص داده بشه و وسط مطالب هی یهو نپره.

دوم این موضوع هست که با توجه به اینکه داستان عسل و راهین و پارسا دارن هم زمان باهم منتشر میشن،چرا انقد رستاخیز نسبت به اونا فوق العاده بیشتر بود؟ :D خیلی خوبه که سه تا نویسنده ی ماهر و داستان های باحالشونو داریم اما خب رستاخیز یکم برای یه شماره زیاد بود و داستان های دیگه خیلی کم بود.عملا هیچی از داستانا جلو نرفت.

و چه خوب میشد اگ برای داستاناتون تیزر صوتی...کاوری..چیزی بود نه؟کاور برای پس زمینشون.جالب نمیشه برای داستانا و فن فیک ها تیزر درست کنیم؟ :)

یه چیز دیگه:بعضی از مطلبا دو ستونه اند بعضیا یه ستونه.غالبا این طور به نظر میاد که کلا این گاهنامه دوستونه اس.اما تو بعضی قسمت های یک بخش،مثل اخبار یه ستونه دو ستونه بود.اینم یه بی نظمی دیگه.

و نصیحت اخر..........ویراستار جذب کنید افرین:دی! دیگ سوتی های املایی رو نگفتم  اینجا حالا :D 

 

جمع بندی:محتوا عالی!نویسنده های کاربلد.گرافیک توپ.ایده های جدید مثل کمیک که خیعلی توپ بود ترکوند اصن!خدمت اوا و پارسا برای این همه زحمتی که در راستای ترجمه ی این کمیک کشیدن دست میزاد و ایول عرض میکنم از همین تریبون :D

از بقیه ی دوستان اشنایان و اقوام و اهل کافه نشین ازکابان خسته نباشید عرض میکنم.ترکونید رسما^_^

 

پاینده و برقرار..و..پیشتاز هم خواستید باشید....و ویراستار بگیرید :D 

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×