رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلااام بر همه...

از اسم تاپیک که معلومه....دوست داشتین اگه رفتین اتاق ضروریات اونجا براتون به چه شکلی دربیاد؟؟؟؟یا چه وسایلی توش باشه؟؟؟!!

پ.ن:اسپم ممنوع

پ.ن:تقلیدی در کار نیست..کاملا ایده ی خودمه ;) :ymhug:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه اتاق پر از محصولاات سونی مثل گوشیاش لپ تاپاش و کنسولاش و .... :D

و یا یک سری رشته کوه های اسکناسی ;;)

لینک به ارسال

من دوست داشتم مثل یک نمایشگاه نقاشی در بیاد چون من عاشق نقاشیم و دوست داشتم پر از طراحی های پرتره باشه که من خودم کشیدمشون ;;);)

لینک به ارسال

یه عالمه کتاب. یه کتابخونه ی کامل و بی نقص که ساعت ها بشینم کتابهای مختلف رو توش بخونم.فقط خودم :)

لینک به ارسال

نميدونم راستش خيلى چيزا هستن که ميخوام :-?

حالا چن تا شو ميگم:

1.اتاق هرى پاترى

ى اتاق که توش ردا ها و لباس هاى اسلايترينى و صد البته چوبدستى باشه که من بتونم بردارم.بعد چيزاى ديگه اى مث کيف و وسايلى که عکس هرى پاتر روشون هس.

2.اتاق فوتبالى

دلم ميخواد خود مسى و نيمار رو برداره بياره اونجا من ببينمشون!بعد ديگه لباس هاى بارسلونا و برزيل هم باشه

3.اتاق مدرن

خب معلومه ديگه تو اين اتاق فقط ميشينى و از اينترنت پرسرعت(واقن پر سرعت)استفاده ميکنى.کلى گوشى و تب و لب تاب و اين حرفام هس.

4.کتابخونه

ى کتابخونه بزرگ پر از فقط کتاباى فانتزى .

5.سينما

تو اين اتاق ى تلوزيون خيلى بزرگ و ى کلى فيلم توپ و ى ظرف بزرگ پر پاپ کورن

مهم ترين هاش همينا بود که خيلى دوس دارم ى روز همچين جا هايى باشم

آوا

لینک به ارسال

یه عالمه کتاب. یه کتابخونه ی کامل و بی نقص که ساعت ها بشینم کتابهای مختلف رو توش بخونم.فقط خودم :)

اول از همه منم با این دوستمون موافقم و دوست داشتم یه اتاق پر از کتاب داشته باشم.

بعد از اون هم یک اتاق با همه تکنولوژی های جدید به همراه اینترنت پر سرعت بدون قطعی و مشکلات ..... :|:D

فقط ویو اتاق رو به ساحل باشه تمام شیشه با یه دونه از این صندلیا که تابم هست :DB-)

لینک به ارسال

ی اتاق ک توش:

کامپیوتر :D

+ اینترنت پرسرعت :D (ترجیحا اینترنتش شارژداشته باشه :D )

سی دی های بازی :D

کتابای فانتزی ;;)

باشه :D

لینک به ارسال

یه اتاقپر از کتاب ها و فیلم های مورد علاقه و کلی خوردنی با یه کاناپه راحت

لینک به ارسال

اول از همه منم با این دوستمون موافقم و دوست داشتم یه اتاق پر از کتاب داشته باشم.

بعد از اون هم یک اتاق با همه تکنولوژی های جدید به همراه اینترنت پر سرعت بدون قطعی و مشکلات ..... :|:D

فقط ویو اتاق رو به ساحل باشه تمام شیشه با یه دونه از این صندلیا که تابم هست :DB-)

فقط ویو اتاق رو به ساحل باشه تمام شیشه با یه دونه از این صندلیا که تابم هست :DB-)     مارال با شما موافقه فقط هر کتابی که من می خوام

لینک به ارسال

من هم همینو میخوام :|

لینک به ارسال

1.ی گوشش ی ال سیدی بزرگ با سریالای walki g death-the orginals-game of trance-fringe.....

2پنج تا یخچال توی هرکدوم پره پر شکلات تلخ پفک پیتزاا سیبزمینی سرخ کرده بستنی دبل چاکلت

3.ی درو باز کنی بینی توی ی لبهک تو ی جزیره باشی شبشم بری لب ساحل با وسیله های لهو و لعب شادی اور )نوشیدنی کره ای مثلا )

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری