رفتن به مطلب
harrit*potter

*_* کافه شرافت*_*

پست های پیشنهاد شده

سرپرست  بنمون نکنه صلوات!

خوب به میدان مبارزه سر زدید؟ اونجا همه چیز به دقت گفته شده! با هر کس میخواید دوئل کنید میاید اینجا لینک پروفش رو می گید و دعوتش میکنید. و بهتره قبلا ازش پرسیده باشید که میخواد چه شخصیتی باشه! ( مثلا یه نفر بیاد منو به اسم سنسا استارک به دوئل دعوت کنه عمرا بذارم زنده بره! عاخه سنسا عییییـــــــ )

کلا اینکه هماهنگ باشید دیه! دیـــــ :

یه سری شخصیت ها هم هستن که معروفن مثلا! مث هریت و امثالهم!

وقتی هر دو طرف درخواست رو تایید کردن! داور میاد یه سوژه و یه مهلت تعیین میکنه! مثلا تا فلان شنبه فلان تاریخ! بعدش اگر پست بزنید قبول نیس!

حالا یه چیز

گفتم مسابقات فصل!

جریان چیه؟

داستان اینه که از 15 ماه اخر هر فصل( مثلا همین بهار ینی از 15 خرداد) هرکس که میخواد توی مسابقات شرکت کنه( هم میتونه تیمی باشه هم فردی) میاد ثبت نام میکنه! داورها هم میان قرعه کشی می کنن ( کاملا عادلانه البته) اون کسی هم که ثبت نام میکنه باس یه بیوگرافی کامل بده از خودش( اینجا اگر دنیاها یکی نباشن اشکالی نداره! ولی باید با دقت کامل نوشته بشه)

مسابقه از روز اخر ماه شروع میشه و تا هشت روز ادامه داره! در نهایت شخص یا اشخاصی که برنده بشن بهشون یه لقب تعلق میگیره بنام "استاد مسلم مبارزه"

من در تلاشم یه مدال برای این استاد مسلم طراحی کنم

که تا سه ماه در اختیار اون شخص یا اشخاص می مونه!

در ضمن! اینجا دوئل نمی کنید ها! اینجا فقط درخواست میدید!

خوب دیگه!

می تونید بزنید همدیگه رو پودر کنید.

.

.

.

.

اهم... یه نکته ای یادم رفت! دوئل ها فعلا انجام میشن ( ینی درخواست می تونید بدید !) ولی تا وقتی داور تعیین نشده باشه موضوع نخواهید داشت

.

.

.

.

خوب دیگه خدافس

امیدوارم زنده بمونید ( هااااااااهاااااااااا....خنده شیطانی هریت)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هرکی میخواد ب من دوئل کنه من آلفرد واینر هستم :D

سفیر کبیر کار میکنی؟؟؟؟ خو پس منم ریتا هستم ! دی: 

البته گفتم که توی هر دنیا شخصیت فرد متفاوت هست مثلا اگه الان بیام به اسم مورگانا تو رو دعوت کنم باید شخصیتت هری پاتری باشه

لینک به ارسال

سفیر کبیر کار میکنی؟؟؟؟ خو پس منم ریتا هستم ! دی: 

البته گفتم که توی هر دنیا شخصیت فرد متفاوت هست مثلا اگه الان بیام به اسم مورگانا تو رو دعوت کنم باید شخصیتت هری پاتری باشه

من با سفیر کبیر کار نمیکنم زندگی میکنم خخخخخخخخ

ریتا که دار فانی رو وداع گفت:دی میخوای تالیا باش

اینجوری نکن مثلا بیا هرکی یه شخص برداره یه جدولم درست میکنیم هر چی دوئل ببره قوی تر میشه:دی

شخصیت شخصیتش نکنیم بهتره

لینک به ارسال

نه نه نه به هیچ وجه!

شرایط دنیاها یکی نیست! 

اصلا درست و عاقلانه و منصفانه نیس تو مثلا کتنیس رو بذاری جلوی هرمیون! کتنیس در مقابل طلسم چکار می تونه بکنه؟

آریا استارک چه قدرتی در مقابل بلاتریکس داره ! و امثالهم!

اینجور دوئل ها نابرابرن! وقتی شرایط نوشتن متفاوت باشه داوری فوق العاده مشکل میشه و امکان قضاوت خیلی سخته! 

بهتره هر دنیا سر جای خودش باشه!

در ضمن دیگه اینجا اسپم نده!

لینک به ارسال

خوب بچه ها میتونن خودشون از قوه ی تخیلشون استفاده کنن

دوئل باید جادوگری باشه با اریا استارک که نمیخوایم شمشیر زنی کنیم اینجا باید طلسم بگیم

و بسنجیم که کدوم طرف طلسمش قوی تر بود حالا هرکی میتونی برای خودش طلسم بسازه و کاربردشو بگه و البته معقول باشه

لینک به ارسال