رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

اینجا سرزمینی هست ظاهرا مشخص /: با سه قسمت مختلف

سرزمین انسان ها: ادم های معمولی و شدیدا به اصل و نسب معتقد و به صورت عادی پا به جهان میگذارند

سرزمین شیطان ها: شیطان ها با اولین گریه یک کودک به دنیا میان و موهای خاکستری و شاخ دارند و بد هستند

سرزمین فرشته ها: سرزمین بلوند ها با بال های بلند و زیبا با مهربانی فراوان متولد شده از اولین خنده یه کودک

حالا ما اینا رو میشناسیم ولی ایا امکان داره یه نفر هم انسان شیطان و فرشته باشه؟ خوب ٬ بد معمولی؟ دختر قصه ما یه شیطان٬ فرشته و انسانه ولی در سفر هاش به این سرزمین ها همین که پا به هر جا میگذاره مثل همون اهالی میشه و اخلاقش تقریبا شبیه اونا و استفاده شیطان ها برای جاسوسی !! کاریه که فعلا باید انجام بده و یادتون باشه که هیچ وقت یه نفر کل وجودش خوب یا بد نیست

و به این ماهیت که میگن باتنر اون از یه اشک و یه لبخند درست شده و به شیکم زن ابستن برخورد کرده و یه بتنر باید به همه سرزمین ها رفته باشه تا کامل شه البته کلی چیز دیگن هست ولی من دستام درد گرفت از بس تایپ کردم

این رمان غیر قالب پیش بینیه و نوشته کاربران نود و هشتیا (:

ویرایش شده در توسط مارال

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام
ممنون از توضیحت
لینک دانلودش رو هم بده دیگه :D
چطوری بفهمیم چی به چیه :pand: با تشکر

لینک به ارسال

من خودم از برنامه نود و هشتیا دانلود کردم وگرنه لینک دانلود رو میدادم ولی فکر کنم تو نود هشتیا باشه(: کیه که تو نود و هشتیا عضو نباشه

لینک به ارسال

من خودم از برنامه نود و هشتیا دانلود کردم وگرنه لینک دانلود رو میدادم ولی فکر کنم تو نود هشتیا باشه(: کیه که تو نود و هشتیا عضو نباشه

خب يه لينك هم زحمت ميكشيدين خيلي خوف ميشد.....

خب با توجه به توضيحي كه از اين سرزمين داديد علاقه مند شدم افسانه ارابلا رو بخونم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری