رفتن به مطلب
Narcissa Malfoy

نبرد با شیاطین

پست های پیشنهاد شده

اینجا نظرات و اخبار تونو

درباره کتاب دموناتا یا همون نبرد با شیاطین از دارن شان

مینویسید!

مرسی... :D

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول سلام!

خب من کتابا رو کامل خوندم و نظراتمو براتون میگم:

به نظر من کلا کتاب خیلی خوب بود و هیجان زیادی داره.البته به نظر من حماسه دارن شان بهتر از دیموناتاس ولی خب این هم خیلی خوبه.مهم ترین چیز دربارش این بود ک اتفاقای غیر منتظره زیادی توی داستان رخ میده که شما نمیتونستی حدس بزنی و یه نکته دیگه هم این هست که داستان از زبون 3 شخصیت مختلف(گروبز،کرنل و بک)بیان میشه که بعد ها ارتباط این 3 شخصیت با هم رو هم میفهمیم.تنها چیزی که من راجع به داستان دوست نداشتم این بود که همش میجنگیدند و فقط سرو کارشون میفتاد با این هیولا ها.گاهی خسته کننده میشد.ولی در کل کتاب عالی بود.

مرسی از سارا جان برای تاپیک:-bd

آوا

لینک به ارسال

من کتاباشو کامل نخوندم

اما کتب 1 رو خوندم :D

خیلی جالب و هیجان انگیزه و ادم رو انگار تو خودش فرو میبره و غرق میکنه

شاید بقیه ی کتابا رو هم خوندم ;)

لینک به ارسال

قشنگ ترين كتابي كه تا بحال خوندمه

الانم هوس كردم بخونمش امشب موقع خواب ميخونم حتما *-:)~O) :ymapplause:

لینک به ارسال

کتاب خیلی هیجان انگیز و جالبیه ، البته من کامل نخوندم ولی تا این جاش هم به طرز قابل قبولی هیجان انگیز بوده  :D

لینک به ارسال

من کل اثار دارن شان رو خوندم ولی هیچ کدوم این نمیشه من شخصیت بکو از همه بیشتر دوست دارم قسمت چهارمشم که در مورد اونه از همه بیشتر دوست دارم بعد از اون فاجعه ی اسلاطر خوبه ولی قبول کنین یکم اخرش توهمی تموم شد اگه گروبز از خاب بیدار میشد قشنگ تر بود

لینک به ارسال

این نظر شخصی منه ..........به نظر من جالب نبود ..درصد تخیلش دیگه خیلی بالا بود ومی خواست یه ترس الکی و غیر واقعی رو تلقین کنه....کتاب ترسناک واقعی به نظر من کتابی است که در عین واقعیت این مدل نوشته نویسنده باشه که ترس رو منتقل کنه با کمی مبا لغه نه اینقدر تفکرات مسخره.خودتون بگید شما بیشتر از ماری که زنده است و زهر دارد میترسید یا عروسک یک مار هر چند با طاهری ترسناک و خیلی شبیه به یک مار واقعی....:)

لینک به ارسال

من خوندمش ولی  حماسه دارن شانش یه چیز دیگس. به نظرم این که کتاب اول در مورد گروبزه بعد کتاب دوم یهویی می شه در مورد کرنل که داستانش به قبل از گروبز بر می گرده  خوب نمود یعنی منظورم اینکه مثلا کتاب اول باید می شد جلد سوم کتاب چهارم جلد اول و گتاب دوم، دوم می موند.

بعد اون نظریاتی راجب به شطرنج و بیگ بنگ و اینا داده کارو بی مزه کرده . همش داشتن می جنگیدن  .

ولی خوب بود در کل چون دارن اشاگنسی نویسنده مورد علاقه امه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری