رفتن به مطلب
many

داستان برتر ماهنامه

به نظر شما برترین داستان کدام است  

12 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما برترین داستان کدام است

• 1:تنهــا ویـــزلی موقهوه ای
      8
    • 2:جنگجوی تاریکی
      0
    • 3:رازهــــــــــــــــــــــــای "پنـــــــــــــــــهان" من
      2
    • 4:تجمع اساطیر
      0
    • 5:روزهای مرگخوار بودن من !!!!!!
      1
    • 6:تاریکی در راه است...
      1

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستای عزیز ازکابانی

در ماهنامه ازکابان قرار بر این شده که هر ماه یک داستان رو که نوشته شما دوستان عزیز هست انتخاب کنیم

یکی از داستان هارو با نظر شما.که در نظر سنجی مطرح میشه و شما با رای دادن انتخاب میکنید و دیگری به انتخاب اعضای تیم نویسندگی ماهنامه.

در مورد هردو داستان در ماهنامه صحبت میشه و قسمتی از داستان در داخل اون قرار میگیره.

در ضمن قوانینی هم برای داستان برتر طراحی شده که فعلا به دلیل تعداد پایین داستان ها لازم بر اجراش نیست.اما در اینده اجرا میشه

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به دوستای عزیز ازکابانی در ماهنامه ازکابان قرار بر این شده که هر ماه یک داستان رو که نوشته شما دوستان عزیز هست انتخاب کنیم یکی از داستان هارو با نظر شما.که در نظر سنجی مطرح میشه و شما با رای دادن انتخاب میکنید و دیگری به انتخاب اعضای تیم نویسندگی ماهنامه. در مورد هردو داستان در ماهنامه صحبت میشه و قسمتی از داستان در داخل اون قرار میگیره. در ضمن قوانینی هم برای داستان برتر طراحی شده که فعلا به دلیل تعداد پایین داستان ها لازم بر اجراش نیست.اما در اینده اجرا میشه با تشکر

هنوزم هستن کسایی ک فن بنویسن ؟؟؟؟

من خودم از فن نویسای قدیمم .البته ب دلایلی ادامه ندادم.

اکثر فن هایی ک راجع به هری پاتر نوشته شده رو دارم.اگر مایل باشید و دوستان استقبال کنن میتونم چند تا از اونارو بزارم تا بقیه هم استفاده کنن و راجع ب شون حرف بزنیم.

لینک به ارسال

هنوزم هستن کسایی ک فن بنویسن ؟؟؟؟

من خودم از فن نویسای قدیمم .البته ب دلایلی ادامه ندادم.

اکثر فن هایی ک راجع به هری پاتر نوشته شده رو دارم.اگر مایل باشید و دوستان استقبال کنن میتونم چند تا از اونارو بزارم تا بقیه هم استفاده کنن و راجع ب شون حرف بزنیم.

خب بله هستن کسایی که هنوز فن بنویسن اما خب فعلا یا علاقه ندارن یا وقت ندارن یا به هر دلیلی

خیلی هم عالی که شما هم فن نویسی.و خوب تر میشه ادامه بدی.

اینکه این فن هارو دارید خیلی خوبه.

شما اگر مایلید این فن هارو داخل سایت بذارید مشکلی نداره.

اما باید توجه داشت که شاید نویسنده گان فن های مورد نظر راضی نباشن از این کار

یا باید نظرشون رو بپرسید و یا فن هارو به نام خود اونها منتشر کنید و ذکر کنید که نویسنده فن چه کسی هست.

و اگر فردا روزی شخص نویسنده فن بیاد و اعلام کنه که علاقه ای نداره فنش در سلیت باشه،بلافاصله فن مورد نظر حذف میشه

موفق باشید

لینک به ارسال

خب بله هستن کسایی که هنوز فن بنویسن اما خب فعلا یا علاقه ندارن یا وقت ندارن یا به هر دلیلی

خیلی هم عالی که شما هم فن نویسی.و خوب تر میشه ادامه بدی.

اینکه این فن هارو دارید خیلی خوبه.

شما اگر مایلید این فن هارو داخل سایت بذارید مشکلی نداره.

اما باید توجه داشت که شاید نویسنده گان فن های مورد نظر راضی نباشن از این کار

یا باید نظرشون رو بپرسید و یا فن هارو به نام خود اونها منتشر کنید و ذکر کنید که نویسنده فن چه کسی هست.

و اگر فردا روزی شخص نویسنده فن بیاد و اعلام کنه که علاقه ای نداره فنش در سلیت باشه،بلافاصله فن مورد نظر حذف میشه

موفق باشید

همرو (اکثرشو)بااسم نویسنده دارم فایل پی دی اف شده توی همه ی سایتا هست. فک نکنم مشکلی باشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری