رفتن به مطلب
mimbele

سه گانه شهر

پست های پیشنهاد شده

سه گانه ی شهر ، مجموعه سه جلدی نوشته دارن شانه که تا جایی که من میدونم تو ایران چاپ نشده، ولی لینک دانلودش به آسونی قابل دسترسه.
کتاب هاش عبارت ان از:

1-تجارت مرگ (Procession of the Dead)
تصویر

2-خط افق جهنم (Hell's Horizon)
تصویر

3-شهر مارها (City of the Snakes)
تصویر

کتاب اول در مورد یه مرد به اسم کاپاک ریمیه (یه اسم اینکایی) که وارد یه شهر میشه و میخواد یه گانگستر موفق بشه. اما وقتی جلو و جلوتر میره میبینه که اون چیزی بیش از گانگستره... کم کم پی میبره که هیچ خاطره ای از قبل ورود به شهر یادش نمیاد و بعضی آدما از اطرافش ناپدید میشن و وقتی از بقیه میپرسه که چه بلایی سرشون اومده همه میگن که یه همچین آدمی رو یادشون نمیاد. کتاب با اتفاق خیلی غیر منتظره ای به پایان میرسه و اصن آدم... هعییی... اصن... ~X(

کتاب دوم درمورد ال جیری، یه سربازه دون پایست. وقتی دوست دخترش به طرز عجیبی به قتل میرسه کاردینال اونو اجیر می کنه که مث یه کارآگاه وارد عمل بشه و قاتل رو پیدا کنه. ال با این که هیچی از کارآگاهی نمیدونه به ناچار وارد عمل میشه و میبینه که ظاهراً این قضیه یه ربطی به پائوکار ویمی (قاتل اسطوره ای شهر) داره و سعی میکنه از قضیه بکشه بیرون ولی... (خو دیه قرار نیست که همشو من بگم! :D )

کتاب سوم هم نمیدونم درباره ی چیه چون هنوز نخوندم! :D

زمان وقوع داستان ها با هم موازیه ولی در مورد آدم های کاملاً متفاوته، تنها چیزی که میشه گفت اینه که تو همشون کاردینال یه نقشی داره. احساس می کنم به این سه گانه به شدت کم لطفی شده، البته آدم باید اول مجموعه رو کامل بخونه تا بتونه نظر قطعی بده ولی فضای سه کتاب پر از رمز و رازه و آدم رو به شدت کنجکاو می کنه و تا این جایی که من خوندم به نظر بهتر از سرزمین اشباح یا نبرد با شیاطین بود.

+به شدت منتظر نظراتتون در مورد این کتاب هستم و بهتون خوندنش رو پیشنهاد می کنم اگه نخوندین. (البته اگه زیر 14 سال هستید بهتون پیشنهاد نمی کنم :D )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری