رفتن به مطلب
Parsa

بازی تاج و تخت

پست های پیشنهاد شده

بازی تاج و تخت {Game of Thrones} یه با اختصار گات :D

نظرتون در مورد رمان هاش چیه ؟

نظرتون در مورد سریال هاش ؟

نظرات خودتونو در مورد بازیگرا بازی های فصل ها کتاب و ... در این تاپیک به اشتراک بگذارید .

جدید ترین اخبار سریال رمان و مطالب متلف را هم در این تاپیک منتشر کنید

:ymhug:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بالاخره کتاب اولشو تموم کردممممممم! :ymparty:
کتاب دومشم یه چیزی حدود صدصفحه اینا خوندم.
وای اون فصل تیان گریجوی که برای اولین بار خاهرشو میبینه!!!!! :D:D:D ینی من نیشم تا 24ساعت تا بناگوش بازِ باز بود! :D
به طور کلی خیلی دوست دارم کتابشو، حیف که خیــــــــــــــــلی طولانیه و فعلاً خط افق جهنم بر این تقدم داره.

8-Xاخطار لو رفتن ادامه داستان! (برای کسایی که هنوز نغمه ی آتش و یخ رو تموم نکردن)

چرا ند مرد؟ :| یعنی دلم میخواد جافری رو از پنجره اتاقش پرت کنم بیرونا!!! :| عاخه ینی چی؟؟؟
از سانسا هم متنفرم.... دختره ی روانی تا لحظه ای که جافری باباشو کشت عاشقش بود :|
+ینی دلم میخواد کوچک ترین بلایی سر آریا بیادا!!!

پ.ن: خب فک نکنم هیچ آدم روانی ای مث من پیدا بشه که بشینه کتاباشو بخونه تا وقتی که فیلماش هست( :D )، ولی به هر حال....

لینک به ارسال

داستان خیلی کش دار و طولانی هست و همچنین فعالیت خوبی داره در مجموع خیلی خوبه البته فیلم هاش فکر کنم زیباتر هست

لینک به ارسال

داستان خوبیه البته رنج سنی کتاب اصلی یکم بالاست و مشکل داره موضوع خوبی داره البته باید قبول کرد فیلم هاش خیلی بهتر از کتاب هاش ساخته شدند

لینک به ارسال

از هر دید بخوایم نگاه کنیم هم کتاب عالیه هم فیلم عالیه

نویسنده قلم قوی داره و روند داستان کامل توی دستشه

خیلی راحت هر شخصیتی رو کنار میزنه و یه شخصیت دیگه میاره بجاش این ویژگی برای نویسنده خیلی مهمه که این نویسنده داره

توصیفات عالی هستن

دوستانی هم که میگن فیلم بهتر از کتابه حالا مثلا بخاطر رده سنی اشتباه میکنن

جفتش مثله همه چون سریال به کتاب وقاداره

لینک به ارسال

جالبه اما شرایط خاصی داره!

توی این کتاب قهرمان مطلق وجود نداره! و چیزی نزدیک 31 نفر روایت میکنن. این گاهی گیج کننده اس ! 

ناخواسته به بعضی ها شخصیت ها وابسته میشی .... و بهتره که نشی. دست به کشتار نویسنده بسیار خوب است!!!!!

اگر روزی فرزندی داشته باشم، به خاطر شرایط خاص کتاب تا 18 سالگی اجازه خوندنشو بهش نمیدم!

لینک به ارسال