رفتن به مطلب
AMIIIIR

ملاقات حضوری آزکابانی ها برگزار شد

پست های پیشنهاد شده

با سلام

همان طور که پیش از این در خبر قبلی اعلام کرده بودیم در تاریخ 14 اردیبهشت برنامه ای برای اولین قرار ملاقات آزکابانی ها برگزار شد . در این برنامه به دلیل این که  به سرعت تصمیم گیر برگزاری  آن گرفته شد  می پذیریم  که  زمان اعلام ملاقات  دیر هنگام اعلام شد و   از علاقه مندان و دوستانی که به علت عدم امکان حضور  اعتراض داشتن  پوزش می طلبیم
اما یک خلاصه ای بدم چه کردیم :D ( برای اولین بار در یک خبر  قصد دارم از شکلک استفاده کردم )

ساعت دو بعد از ظهر همه به نمایشگاه رسیدیم
بعد از مدتی نزدیک به  30 دقیقه ایو تقریبا 50  تماس بقیه رو موفق شدیم پیدا کنیم  .

بعد از احوال پرسی  و تقریبا نیم ساعت بحث برای پیدا کردن مکان مناسب برای نشستن در نهایت به این نتیجه رسیدیم که دقیقا وسط پارک بشینیم :-O:| :D (خودمم نفهمیدم چی شد که همچین شد)

با توجه به این که تولد سه سالگی سایت بود به همین مناسبت کیکی آماده شده بود که بعد از فوت کردن شمع هاش و برشش صرف شد (البته یک  حرکات پنهانی  در این میان علیه  من اتفاق افتادکه دوستان بهترین بخش ملاقات می دونستنش که شخصا نمیگم :|:DD:  )

بعد از این مشغول غرفه گردی شدیم که در این میان قابل ذکره  50 بار هم رو گم کردیم و با  تماس مجددا یافتیم (زیاد بودن جمعیت خب :D )

اگرچه فرصت کافی نداشتیم  اما سعی کردیم تا جایی که زمان فرصت داد غرفه های مختلفی رو بریم
تعدادی از دوستان در این میان خداحافظی کردند و باقی دوستان در نهایت نزدیک به ساعت 6 برگشتیم دوباره وسط پارک برای خداحافظی 

تصاویر مربوط به میتینگ رو می توانید از اینجا مشاهده کنید

این تصویر مربوط به اغاز ملاقات هست 

4_oto_2017-05-04_07-47-15.jpg

این هم تصویر مربوط به خداحافظی پایانی هست 

4_oto_2017-05-04_08-41-10.jpg

این هم تصویر خبر در اندازه  بزرگ تر 

4_oto_2017-05-04_07-46-59.jpg

در پایان جا داره از دوستانی که حضور پیدا کردند تشکر کنم و  امیدوارم که روزی خوبی برایشان رقم خورده باشه

مشاهده article کامل

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه کم کم باید با بچه ها لابی کنیم  فیلمتو پخش کنیم  اینطوری فایده نداره?

لینک به ارسال

اینم بگم که ایشالا دفعه بعد کیک بزرگتری  در نظر میگیریم برات

لینک به ارسال

فقط صورت که قایده نداره

بهرحال لباس هم باید بوی کیک بده:D:D:D

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، parisa potter گفته است :

دیگه کم کم باید با بچه ها لابی کنیم  فیلمتو پخش کنیم  اینطوری فایده نداره?

این قصه راه دراز دارد.
نوبت شماها هم میشه :D

لینک به ارسال