رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

خنده داره نه؟اینکه توی25 سالگی هنوز هم گه گاهی فشارهای زندگی زیاد میشه سری بزنی به دنیای فانتزی و فن فیکیشن های هری پاترو ورق بزنی و دنبال رد پای دختر مو قرمزی باشی که شباهتای اخلاقی زیادیو باهاش حس میکنی...
اشتباه نکنید نه...اصلا از اون شخصیتا نیستم ک بخواد تو داستان و فیلم غرق شه خیلی شاد و سرخوشانه و محکم زندگی میکنم . تقریبا 14_15 سالم بود که مث این بچه ملنگا داشتم همشهری جوان می خوندم یهو دیدم از مزایای شاهنامه گفته ک چرا کسی نمی خونه حالا اگه هری پاتر بود هزار بار می خوندنش...منم کم و بیش داستانای شاهنامرو میخوندم با روحیه تهاجمی تصمیم گرفتم برم ببینم این کتابا چیه رفتم کتابخونه و تالار اسرارو گرفتم خیلی خوشم اومد و بعدم سنگ جادو و زندانی و جام اتشو امانت گرفتم خوندم و بعد فیلماشو. اون موقع تازه جام اتش اکران شده بود بگذریم پدرم درومد تا بدون سانسورشو یکی اورد واسم . اون موقع جو اینطوری نبود یه سری پاترهد بودیم دور هم دنیایی داشتیم. نازی بلک_ آبجی تکی پرپردیس_مرجان د مجیک وند_ارین_اسکریم جیور و ... با یکی از این هری پاتریستام 4 سال دوست شدیم ملنگی بودیم واسه خودمونا. خیلی دلم میخواد پیداشون کنم اما واقعا نمیتونم اسم واقعی یا فامیلیشونو نمیدونم جمع میشدیم تو دمنتور  تو وبلاگا اسم وبلاگم لونی بود دقیقا چون مثل اون ملنگ بودم چقد فن مینوشتیم.  کاش توی این جمع باشن البته بعید میدونم اما بازم میگم اگه بودن تو دایرکت واسم پی ام بزارن من نیوشام یا نیو همون لونی 
هنوزم یه موقع هایی ک میام دنبال فن خوب میگردم و از بقیه میپرسم ی مشت دهه هشتادی جواب میدن و ایستگاه میگیرن نمیدونن ما با این کتاب بزرگ شدیم عاشق شدیم با همه این شخصیتا زندگی کردیم...
هنوزم عاشق جینی ای هستم ک بیشتر توی فن ها دیده میشد و جسارت و جراتیو داره ک الان منم دارم و ب خاطر چیزی ک میخواد میجنگه...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری