رفتن به مطلب
mohamad124

آیا من گرگینه شده ام

پست های پیشنهاد شده

سلام اسم من محمده می خواستم بدونم که من مثل فیلم های هری پاتر گرگینه شدم اطلاعاتی در مورد اتفاق هایی که افتاده براتون میگم:

من به گاز گرفتن اجسام خیلی علاقه دارم البته به گاز گرفتن انسان ها هم خیلی علاقه دارم.

دار تاریکی خوب می بینم.

شب ها انرژی بیشتری نسبت به روز ها دارم.

زور بسیار زیادی دارم.

وزن زیادی رو تحمل می کنم.

چند وقت پیش که ماشین بهم زده بود فقط دستم ترک برداشته بود که دکتر می گقت العان باید دستت خورد بود.

قدرت ترمیم استخان های بدنم خیلی بالاست وقتی که دستم ترک برداشته بود دکت گفت باید یک ماه دستت تو گچ باشه اما یک هفته ای دستم کامل خوب شده بود.

به گوشت خیلی علاقه دارم و وقتی گوشت می خورم انرژیم چند برابر میشه به طوری که اگر با بزرگ ترین دونده ی جهان مسابقه بدم می برم.

به قول دوستام من اگه با کسی دعوا کنم حتما طرفو می کشم یک بار که دعوا کرده بودم بعد از دعوا بهم گفت که زمانی که سر طرف داد زدی صدات خیلی وحشت ناک بود.

یه دوستی دارم دندونای نیشش خیلی بلنده (قیافش خیلی شبیح خوناشاماست)یه بار از روی کاپشنی که تنم بود که دست کم قطرش5 سانت بود گازم گرفت وقتی از گردن گرفتمش تا دستمو ول کنه کاپشنمو در اوردم باورتون نمیشه چی میدیدم جای دندوناش رو دستم بود و دستم خیلی کبود بود و داشت ازش خون می اومد.(البته فکر نکنید دوستم ادم وحشیییه مقصر خودم بودم چون می خواستم توی حوض آب سرد پرتش کنم)

امید وارم که جواب سوال منو بدونین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@@mohamad124 :

دوست عزیز شما خیلی شبیه یک گرگینه هستی .......ولی من قول میدم که شما گرگینه نیستید. گرگینه ها اصولا خوی وحشی گری هم دارند . 5 مورد اول تون هم عادیه هرکسی ممکنه این قابلیت ها رو داشته باشه.

بعدم اگه بخواهیم منطقی فکر کنیم شما صد در صد نمی تونی گرگینه باشی چون اصلا همچین موجودی وجود خارجی نداره و اینها همه یک افسانه است.

و درباره دوستتون اینکه ایشون هم خون آشام نیستن و شبیه ترین موجودی که ما تو افسانه ها به عنوان خون آشام و دراکولا و لولو خان خوندیم و شنیدیم و دیدیم خفاش خون خواریا خون آشامه و هیچ مدرکی بر ثابت شدن موجودیت خون آشام ها وجود نداره. و اینکه اگر بخواهیم از نظر افسانه ای فکر کنیم تو هر افسانه به یک شیوه زهر خون آشام بر روی یک گرگینه رو توصیف کردن .....فلج گرگینه .....اسیب شدید گرگینه ....... کشته شدن گرگینه........راستش من تا حالا مطلبی درباره زخمی شدن و خونریزی گرگینه نشنیدم ....... :D 

من مطمئا هستم که شما یک گرگینه نیستید ولی صلا مملکت خویش خسروان داند :D   موفق باشید . :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری